Спортсмени з Дніпра посіли призові місця

на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное

Спортсмени з Дніпра посіли призові місця на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное

1 липня в італійському містечку Ауронцо-ді-Кадоре завершився чемпіонат Європи серед юнаків та молоді до 23 років з веслування на байдарках і каное. Він зібрав найсильніших молодих спортсменів з понад 40 країн.

Дніпряни у складі збірної України посіли на змаганнях призові місця. Зокрема, вихованець дніпровської дитячо-юнацької спортивної школи № 8 Денис Філатов став срібним призером у каное-двійці на дистанції 500 метрів. А вихованець міської дитячо-юнацької спортивної школи з водних та веслувальних видів спорту Дмитро Даниленко посів третє місце у перегонах байдарок-четвірок на дистанції 500 метрів та четверте – у змаганні байдарок-одиночок.