Дніпровець Богдан Нікішин взяв срібло в Кубку світу з фехтування на шпагах

Дніпровець Богдан Нікішин завоював срібну медаль в особистій першості етапу Кубка світу у німецькому Берні.

28 жовтня стало українським днем перемог на етапі Кубка світу з фехтування на шпагах «53.Tissot Grand Prix», що проходив у Берні.

На цих змаганнях лідер національної збірної України, дніпровець Богдан Нікішин, завоював срібну медаль в особистій першості етапу Кубка світу.

Володимир Станкевич (Харків) та Ігор Рейзлин (Київ) розділили третю сходинку п'єдесталу пошани.

У 1/32 турнірної таблиці Нікішин виграв у Алекса Фава з Франції з рахунком 12:10, далі вибив із боротьби італійського шпажиста Лоренцо Буцці – 15:10, на стадії 1/8 фіналу не зазнав труднощів зі швейцарцем Максом Хайнцером – 15:9 і в поєдинку за вихід до півфіналу взяв верх над росіянином Сергієм Бідой – 9:7. У півфіналі Кубка світу опинилося одразу три представники України.

Далі між собою зустрілися Станкевич та олімпійський чемпіон кореєць Пак Сан Ен, друга пара – Рейзлин і Нікішин. У першому поєдинку сильнішим виявився корейський шпажист, який обіграв Володимира з рахунком 15:11, в українському дербі переміг Богдан – 8:6.

У фінальному протистоянні змагань Богдан Нікішин – Пак Сан Ен поєдинок спочатку проходив на рівних, проте вже в другій трихвилинці чемпіон Пак Сан Ен зумів перебудуватися і здобув перемогу над українцем – 15:8. Для Нікішина це срібло стало другим у кар'єрі на етапах Кубка світу в особистій першості. На рахунку Богдана також є три золоті та дві бронзові медалі.

Тренують представника Дніпровської школи фехтування Богдана Нікішина заслужені тренери України Маркіна Ольга Олександрівна і Комаров Сергій Миколайович.

Категорії: Життя міста