«Шахтар» вирвав перемогу у «Львова»: розгромний рахунок 5:1

Шахтер Львов Гол Соломона

У поєдинку 6-го туру УПЛ донецький «Шахтар» приймав «Львів». Оранжево-чорні розгромили суперника з рахунком 5:1.

Господарі відкрили рахунок вже на 4-й хвилині.  Тітці прострілив з лівого флангу, на ближнього не замкнув Дентіньо, проте з відскоком в зону перед воротарського впорався Коваленко. Незабаром Маркос Антоніо подвоїв перевагу «гірників». До 18-ї хвилини гості пропустили ще двічі - відзначилися Дентіньо і Коваленко. На 25-й хвилині у складі «Львова» точним ударом відзначився Шина.  Крапку в цьому поєдинку після перерви поставив Соломон.

Вболівальники, що робили прогнози та ставили на перемогу помаранчево-чорних, отримали добрий профіт (в БК 1xbet реєстрація, наприклад займала від сили хвилину, а кефи були досить пристойні). Але в них ще все також попереду, адже це не остання зустріч турніру, і «Шахтар», що йде другим, набрав 12 очок. В активі «Львова», що замикає турнірну таблицю, залишився один пункт.

Категорії: Новини України