25 млн євро для Дніпра: мер Борис Філатов розповів про результати відрядження до Лондона
Під час відрядження до Лондона міський голова Дніпра Борис Філатов зустрівся із президенткою Європейського банку реконструкції та розвитку Оділь Рено-Бассо. За її підсумками місто отримає кошти для підтримки критичної інфраструктури. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на Дніпровську міську раду.
"Розмова була плідною. Тож везу вам «у дзьобику» 25 млн євро. На підтримку підприємств критичної інфраструктури нашого Міста. Хотілося б, звісно, щоб цих мільйонів було 250. Але під час війни це теж непогана підмога", - наголосив Філатов.
Президентка Європейського банку реконструкції та розвитку Оділь Рено-Бассо зі свого боку наголосила на важливості співпраці з українськими громадами. Вона зазначила, що взаємодія з українськими мерами залишається одним із пріоритетних напрямків роботи банку.
Відомо, що Європейський банк реконструкції та розвитку є одним із провідних міжнародних фінансових установ, з якою Дніпро вже тривалий час співпрацює.
Нагадаємо, раніше ми писали, що Дніпро отримає 175 млн грн на ремонт пошкоджених атаками рф будинків. Також повідомляли, що дніпровський електротранспорт отримав всеукраїнське визнання за підсумками 2025 року.