Міський голова Філатов обговорив з послом Канади в Україні перспективи підтримки Дніпра
![Зустріч Філатова з послом](https://dnepr.express/storage/media/publishing-media/2024/04/17/1713367357-yseuy/conversions/o-1hrm7kas31detmop1br71qmn1b2d2k-amp.jpg)
Міський голова Дніпра Борис Філатов провів зустріч з пані послом Канади в Україні Наталкою Цмоць. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний».
Як йдеться на сайті Дніпровської міської ради, для розмови обрали Бібліотеку української діаспори, де зібрано кілька тисяч примірників книг, а також документів, світлин та періодики, що тривалий час зберігалися у США, Німеччині, Бразилії, Аргентині та зокрема й Канаді.
«Ми завжди зустрічаємося з поважними гостями в Музеї історії Дніпра. Але цього разу подумали, що вам буде цікавіше тут», — сказав мер Дніпра. Борис Філатов подякував пані послу та всьому народу Канади за допомогу Дніпру та всій Україні.
Сторони також обговорили важливі для міста напрями підтримки. Насамперед — утримання енергетичної стабільності та посилення медичної галузі.
Зі свого боку Наталка Цмоць запевнила, що перспективна співпраця з Канадою продовжиться і надалі.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Дніпро визнали лідером серед українських міст за рівнем прозорості. А ще ми пояснювали, як не стати жертвою шахраїв в Telegram.