Росіяни знову вдарили по енергооб'єкту на Дніпропетровщині

Черговий удар по енергосистемі: росіяни знову атакували енергооб'єкт на Дніпропетровщині

У ніч на 23 червня росіяни вчергове завдали удару по енергосистемі, атакувавши один з енергооб'єктів ДТЕК Дніпровські електромережі ударним безпілотником. Через пошкодження обладнання без електропостачання тимчасово залишилися десятки населених пунктів області. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на пресслужбу енергетичної компанії.

Внаслідок ворожого удару було пошкоджено енергетичне обладнання. Через це повністю знеструмлено 33 населені пункти, ще два - частково. Загалом без світла залишилися понад 34 тисячі родин.

На щастя, під час атаки ніхто не постраждав.

Фахівці одразу розпочали аварійно-відновлювальні роботи. Вже за кілька годин вдалося повністю повернути електропостачання всім споживачам, які залишилися без світла через цю атаку.

У ДТЕК зазначили, що лише за останню добу енергетики відновили електропостачання для 42 379 родин у 54 містах і селах Дніпропетровщини, які були знеструмлені через російські обстріли.

У прифронтових районах без світла наразі залишаються ще близько 31 тисячі будинків. 

"Аварійні бригади розпочинають роботи одразу після отримання дозволу від Збройних сил України та Державної служби з надзвичайних ситуацій", - йдеться у повідомленні ДТЕК.

Нагадаємо, раніше ми писали, що цієї ночі російські війська майже 30 разів атакували Дніпропетровську область.