У Дніпрі суд виніс вирок чоловіку, який до смерті забив співмешканку
У Дніпрі 37-річного чоловіка визнали винним у нанесенні смертельних тілесних ушкоджень співмешканці. Про це повідомляє "Дніпро Оперативний", посилаючись на пресслужбу ГУ Нацполіцїі в Дніпропетровській області.
Подія сталася наприкінці квітня 2023 року в одному з будинків на вулиці Данила Галицького в Новокодацькому районі. Як встановило слідство, під час побутового конфлікту чоловік жорстоко побив жінку, завдавши їй численних ударів. Жінка отримала тяжкі травми та померла.
Після злочину підозрюваного затримали. У ході досудового розслідування слідчі зібрали докази, які підтвердили його причетність до скоєного.
Чоловіка судили за ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України - умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілої.
Суд визнав обвинуваченого винним та призначив йому покарання у вигляді восьми років позбавлення волі.
Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі судитимуть чоловіка за жорстоке вбивство та спробу шахрайства після злочину. Також повідомляли, що у Кривому Розі чоловік погрожував перехожим гранатою.