У Кам’янському п’яний чоловік тяжко покалічився, впавши з дерева
![Впав з дерева](https://dnepr.express/storage/media/publishing-media/2024/02/20/1708407163-l5vmg/conversions/imgonline-com-ua-resize-yp53f52b7jyvn-1-amp.jpg)
Житель Кам’янського опинився в лікарні після того, як поліз п’яним на дерево. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний».
Як розповіла завідувачка Кам'янської станції екстреної медичної допомоги Лариса Биданцева, інцидент стався в неділю, 18 лютого. 40-річний містянин після вживання алкогольних напоїв вирішив спиляти гілку з дерева. На висоті 5 метрів він не втримався і впав.
На допомогу потерпілому оперативно прибула «швидка». Медики з’ясували, що той серйозно покалічився: у нього діагностували кататравму, закриту черепно-мозкову травму, струс мозку, перелами плеча, лопатки та ребер.
У тяжкому стані чоловік був доставлений до Кам’янської міської лікарні швидкої медичної допомоги.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли про появу у парку Зелений Гай в Дніпрі майданчика для тренування собак. А ще ми писали про адвоката з Дніпра, який допомагав ухилянтам тікати за кордон.