Жахлива аварія сталася на Дніпропетровщині: загинули троє людей, постраждав підліток
У Нікополі вдень 27 червня сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода за участю двох легкових автомобілів. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на місцеві ЗМІ.
Як повідомила старша інспекторка з комунікацій Нікопольського районного управління поліції Олена Крамаренко, повідомлення про ДТП на перехресті вулиць Степана Бандери та Херсонської надійшло до поліції 27 червня після 15:00.

За попередніми даними, 49-річний водій автомобіля Mercedes-Benz під час руху не вибрав безпечної швидкості. Спочатку автомобіль виїхав на бордюр біля автозаправної станції, після чого його винесло на зустрічну смугу.
Далі легковик врізався у металеву опору, на якій були встановлені антидронові сітки, а потім зіткнувся з автомобілем ВАЗ-2102, який у цей момент виконував поворот праворуч із вулиці Херсонської на вулицю Степана Бандери.

У салоні ВАЗ перебували 32-річний водій, його 45-річна дружина та її 15-річний син.
Унаслідок аварії загинули обидва водії транспортних засобів, а також 45-річна пасажирка ВАЗ. 15-річний хлопець вижив. Із попереднім діагнозом "закрита черепно-мозкова травма" його доставили до лікарні бригадою екстреної медичної допомоги.
Відкрито кримінальне провадження за ст. 286 Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, раніше ми писали, що на Дніпропетровщині водій Volvo спричинив ДТП з тяжкими наслідками. Також повідомляли, що у Дніпрі внаслідок ДТП на Моторній є постраждалий.