Дніпровські спортсмени стали чемпіонами Європи з дзюдо серед ветеранів

17 червня у м. Глазго (Шотландія) завершився чемпіонат Європи з дзюдосеред ветеранів.

Протягом чотирьох днів за перемогу боролися спортсмениіз 35 країн.

Українська команда стала однією з найсильніших начемпіонаті, здобувши 14 медалей (4 золотих, 4 срібних, 5 бронзових ікомандне «золото» в категорії ТМ30 (30-39 років).

Традиційно яскраво у складі збірної України виступили представникиДніпропетровської області, більшість із яких – дніпровці.

Зокрема,чемпіонами Європи стали найтитулованіші представники збірної – ІлляЧимчиурі і Сергій Балабан.

Зі «сріблом» ветеранського чемпіонатуповернувся додому президент Федерації дзюдо Дніпропетровської області,віце-президент Федерації дзюдо України Михайло Кошляк.

Бронзовимипризерами змагань стали Олексій Овчаренко та Євген Супрун.

Чудово дебютував у ветеранському дзюдо виконавчий директор Федераціїдзюдо Дніпропетровської області та директор спеціалізованоїдитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 6 ГригорійКороль. На першому у своєму житті ветеранському старті він став п'ятим.

У його активі дві перемоги – над французом і британцем. Загалом дніпрянизавоювали 5 медалей (2 золоті, 1 срібну та 2 бронзові).

У заключний день змагань українці стали чемпіонами Європи серед команд«стінка на стінку». Збірна України виграла у Великої Британії,Азербайджану та Німеччини, а у фіналі перемогла німців з рахунком 5:0.

Нагороди у складі збірної України отримали дніпряни Олег Халін, СергійБалабан і Олександр Клешня.

Вітаємо збірну команду Дніпропетровської області та дніпровськихспортсменів  з черговим успіхом.

Наступні масштабні змагання – чемпіонатсвіту з дзюдо серед ветеранів, який відбудеться 17-21 жовтня в Канкуні(Мексика).