Борис Філатов нагородив лідерів напівмарафонської дистанції 3-го ATB DNIPRO MARATHON

16 вересня міський голова Дніпра Борис Філатов провів церемонію нагородження найспритніших бігунів, які під час ATB DNIPRO MARATHON здолали дистанцію у 21 кілометр.
Лідерів відзначили серед чоловіків і серед жінок. Медалі та подарунки отримали загалом десятеро легкоатлетів.
Так, у жінок перемогу здобула киянка Марина Шаповалова. Вона впоралася з напівмарафонською трасою за 1 годину 27 хвилин і 55 секунд.
Серед чоловіків найшвидшим став дніпрянин Артем Казбан. Його результат – 1 година 7 хвилин і 46 секунд.
Як відомо, третій ATB DNIPRO MARATHON є частиною програми міського голови Бориса Філатова «Дніпро – спортивна столиця». Ця подія зібрала близько 3 тисяч бігунів із різних країн світу.
Також у рамках марафону вже вдруге у місті проходить чемпіонат України з марафонського бігу серед дорослих – офіційний відбір на світову першість-2019.