Лунали вибухи, внаслідок ударів рф постраждала людина: як на Дніпропетровщині минула ніч на 23 червня
У ніч проти 23 червня російські війська майже 30 разів атакували Дніпропетровську область, застосувавши безпілотники, артилерію та керовані авіабомби. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на очільника Дніпропетровської ОВА Олександра Ганжу.
У Нікопольському районі від ударів ворога потерпали Нікополь, Покровська міська та сільська, Червоногригорівська і Мозолевська громади. Пошкоджені інфраструктура, агрофірма, приватні будинки, господарські споруди, автомобілі та трактор.
У Васильківській громаді Синельниківського району через обстріл виникла пожежа. Один приватний будинок зруйнований повністю, ще 12 осель зазнали пошкоджень. Також понівечена пожежна частина.
У Божедарівській громаді Кам'янського району внаслідок атаки загорілася господарська споруда. Постраждав 60-річний чоловік. Лікуватиметься амбулаторно.
Гучно було і в місті Самар. Там пошкоджений житловий будинок.
Також російські війська завдали удару по Дніпровському району.
Нагадаємо, раніше ми писали, що рф завдала ударів по чотирьох районах Дніпропетровщини: загинула жінка, є постраждалі.