У Дніпрі до Дня Конституції України поклали квіти до пам'ятника Тарасові Шевченку

У Дніпрі відзначили День Конституції України. З нагоди 30-ї річниці ухвалення Основного закону держави біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбулася церемонія покладання квітів. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний» із посиланням на Дніпровську міську раду.

У заході взяли участь представники міської та обласної влади, Молодіжної ради Дніпра, а також рятувальники.

Секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара зазначив, що в місті вже стало доброю традицією щороку в День Конституції вшановувати пам'ять Тараса Шевченка.

"Найважливіше - це, звичайно, наша Конституція. Вона визначає основні правила взаємодії людини і держави та гарантії, які захищають країну від узурпації влади. Український народ достатньо розумний і волелюбний, щоб не допустити посягань на ці принципи, а Конституція і надалі залишається Основним законом, який забезпечує демократію в Україні", - сказав він.

Нагадаємо, Конституцію України Верховна Рада ухвалила 28 червня 1996 року. Документ визначив основи державного устрою, закріпив права і свободи громадян, а також принципи функціонування органів влади. Цьогоріч Основному закону України виповнилося 30 років.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі продовжують оновлювати дороги та тротуарні зони за заявками містян. Також повідомляли, що у Дніпрі відбувся великий молитовний сніданок, до якого доєдналися чотири сотні учасників одразу з десяти прифронтових регіонів.