Навчання - в комфортних умовах
![027ffb988b8de3e1d8dd3352f819af361712ef8d.jpg](https://dnepr.express/storage/media/publishing-media/2020/01/17/1596629888-ocq9s/conversions/027ffb988b8de3e1d8dd3352f819af361712ef8d-1579286051-khbjx-amp.jpg)
Школи області переходять на альтернативне опалення. Новини Дніпра.
Майже два десятки шкіл і дитсадків Дніпропетровської області перейшли цьогоріч на альтернативне опалення. Це забезпечує економію та комфортні умови для навчання.
Цього року на альтернативні види опалення перейшли 12 шкіл у Нікополі, Марганці, Верхньодніпровському, Солонянському, П’ятихатському, Новомосковському, Широківському районах, а також у Новолатівській і Новопокровській об’єднаних громадах.
Завдяки котельням, що працюють на альтернативних видах палива, стало тепліше в шести дитсадках Нікопольського, Солонянського, Верхньодніпровського районів та Марганця.
Загалом в регіоні працює більше сотні твердопаливних котельних.