Окупанти атакували Дніпропетровщину безпілотниками: як минула ніч на 26 червня

Обстріл Дніпропетровщини

Майже 10 разів ворог атакував два райони Дніпропетровщини безпілотниками. Як минула ніч на п’ятницю, 26 червня, повідомляє “Дніпро Оперативний” з посиланням на очільника Дніпропетровської ОВА Олександра Ганжу.

На Нікопольщині росіяни поцілили по Нікополю, Червоногригорівській, Покровській і Марганецькій громадах. Пошкоджені АЗС, багатоповерхівка і приватні будинки, мікроавтобус. Постраждав 61-річний чоловік. Лікуватиметься амбулаторно.

На Синельниківщині під ударом були Дубовиківська і Миколаївська громади. Понівечена інфраструктура. Горіла будівля, що не експлуатується.

12 ударних БпЛА ворога збили сили ППО цієї ночі у різних районах області.

Нагадаємо, раніше ми писали, як отримати безкоштовне зубопротезування ветеранам у 2026 році. 

Категории: Війна з Росією 2022, Новини області

Метки: Україна Росія війна, Обстріл, ППО