Платіжки можуть зрости: у Дніпрі готуються підвищити тариф на воду

У Дніпрі вперше від початку повномасштабної війни можуть переглянути тариф на централізоване водопостачання та водовідведення. КП «Дніпроводоканал» уже подало до міської ради нові розрахунки, які мають розглянути найближчим часом. Про це повідомляє “Дніпро Оперативний” з посиланням на “ДніпроTV”.

За попередніми розрахунками, вартість послуг може зрости з 31,36 грн до 86,67 грн за кубометр.

У підприємстві пояснюють, що необхідність перегляду тарифу пов’язана зі значним подорожчанням електроенергії, пального, реагентів та інших матеріалів, без яких неможливо забезпечувати стабільне водопостачання і водовідведення. Також зазначається, що аналогічна ситуація спостерігається на водоканалах по всій Україні.

У «Дніпроводоканалі» наголошують, що тариф не змінювався протягом останніх років, хоча витрати підприємства суттєво зросли. Отримані кошти, зокрема, необхідні для підтримки роботи насосних станцій, ремонту мереж і забезпечення безперебійної подачі води.

Окремо на підприємстві запевняють, що якість питної води перебуває під постійним контролем. Технологічна лабораторія працює цілодобово та щогодини перевіряє воду за низкою показників якості як у річці Дніпро, так і на всіх етапах очищення. За результатами контролю вода, яка подається споживачам, відповідає чинним санітарним нормам.

Водночас рішення про підвищення тарифу поки що не ухвалене. До його затвердження для мешканців міста діятиме чинний тариф — 31,36 грн за кубометр.

Нагадаємо, раніше ми роз’яснювали, чому українцям критично важливо передавати показання лічильника щомісяця

Категории: Відео, Життя міста

Метки: Гроші