У Дніпрі судитимуть чоловіка за жорстоке вбивство та спробу шахрайства після злочину
У Дніпрі завершили розслідування резонансного вбивства, яке сталося навесні у Новокодацькому районі. На лаві підсудних опиниться 37-річний чоловік, якого обвинувачують не лише у вбивстві знайомого, а й у спробі нажитися після його смерті. Про це повідомили у ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області, передає “Дніпро Оперативний”.
За даними слідства, 30 березня між двома знайомими виник конфлікт. Під час сварки обвинувачений завдав 49-річному чоловікові численних ножових поранень у шию. Від отриманих травм потерпілий помер на місці.
Намагаючись приховати сліди злочину, чоловік загорнув тіло загиблого у ковдру, підпалив його та залишив місце події.
Згодом, як встановили правоохоронці, фігурант скористався мобільним телефоном загиблого. Від його імені він надсилав знайомим повідомлення про нібито перебування чоловіка в лікарні та просив терміново переказати гроші. Для цього вказував реквізити власної банківської картки, однак ніхто з адресатів коштів не переказав.
Працівники кримінальної поліції встановили місцеперебування 37-річного підозрюваного та затримали його. Також з’ясувалося, що він уже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, зокрема й за умисне вбивство.
Наразі досудове розслідування завершено. Чоловіку інкримінують умисне вбивство та закінчений замах на шахрайство. Обвинувальний акт уже скеровано до суду.
Нагадаємо, у Кривому Розі чоловік погрожував перехожим гранатою.