Понад 40 разів росіяни атакували Дніпропетровщину, постраждали дві людини
Упродовж неділі, 28 червня, росіяни понад 40 разів атакували Дніпропетровську область, застосувавши безпілотники, артилерію та авіабомби. Під ударами опинилися три райони. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний» із посиланням на очільника Дніпропетровської ОВА Олександра Ганжу.


Протягом дня ворог бив по Нікополю, а також Покровській, Червоногригорівській, Марганецькій та Мирівській громадах району. Унаслідок ворожих ударів пошкоджені підприємство, інфраструктура, понад десять приватних і багатоквартирних будинків, господарська споруда та автомобілі. Постраждали двоє чоловіків. 41-річного потерпілого госпіталізували, його стан медики оцінюють як середньої тяжкості. 49-річний чоловік лікуватиметься амбулаторно.


У Кам'янському районі через російську атаку понівечено інфраструктуру в П'ятихатках.
У Покровській громаді Синельниківського району внаслідок обстрілу загорівся приватний будинок.
Нагадаємо, раніше ми писали, що у ніч проти 28 червня у Дніпрі та області лунали вибухи. Також повідомляли, що ще сім захисників з Дніпропетровщини повернулися з російського полону.