Уряд виділив Дніпру ще 175 млн грн на ремонт пошкоджених російськими атаками будинків
Дніпро отримає від Уряду десятки мільйонів гривень на капітальний ремонт багатоквартирних будинків, які були пошкоджені внаслідок російських атак. Міський голова Борис Філатов висловив подяку за допомогу у відновленні міста. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на соціальні мережі мера.
"Дякую Уряду, особисто Юлії Свириденко та Олексію Кулебі", - йдеться у публікації Бориса Філатова.
22 червня прем'єр-міністерка України Юлія Свириденко повідомила, що Кабінет Міністрів додатково спрямував на відновлення восьми житлових будинків у Дніпрі 175 млн грн. Кошти виділять із Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, який передбачений державним бюджетом.
"Проєкти відновлення внесені місцевою владою до Єдиної цифрової інтегрованої інформаційно-аналітичної системи управління процесом відбудови як публічні інвестиційні проєкти", - зазначила Юлія Свириденко.
Додому зможуть повернутися понад 1,6 тисячі мешканців
Міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба уточнив, що після завершення робіт буде відновлено 1095 квартир. За його словами, реалізація проєкту дасть змогу 1671 людині повернутися до власних осель.
"Відновлення житла залишається одним із ключових пріоритетів держави. За кожним таким проєктом стоять люди та родини, які через російську агресію втратили нормальні умови для життя", - підкреслив він.
Нагадаємо, раніше ми писали, що мер чилійського Консепсьйона ініціював початок дружньої співпраці з Дніпром.