Діти Дніпра створили найбільшу в Україні писанку
![88d5daee2b310e975536927e873ce4123dfd76ca.jpg](https://dnepr.express/storage/media/publishing-media/2020/01/17/1596628954-0dt8k/conversions/88d5daee2b310e975536927e873ce4123dfd76ca-1579286113-wz3xc-amp.jpg)
6 квітня у Дніпрі встановили рекорд України з розпису найбільшої великодньої писанки, зробленої власноруч.
Її виготовили в техніці пап'є-маше працівники та вихованці Міського дитячо-молодіжного центру.
У створенні унікальної великодньої писанки взяли участь 700 осіб.
«Сьогодні ми бачимо яскравий приклад нового підходу до позашкільної освіти у Дніпрі. Та найголовніше – ми зберігаємо наші традиції й пишаємося українською культурою, бо на писанці є трипільський орнамент. Робили писанку понад два тижні у техніці пап’є-маше, а розмальовували вже сьогодні зранку», – розповіла представник міської ради Дар’я Біла.
Після презентації на Європейській площі писанку-рекордсменку передадуть до Дніпровської міської ради, де вона зберігатиметься близько тижня, а потім – до Дніпропетровського історичного музею ім. Дмитра Яворницького.
«Це не єдине досягнення, яке буде зареєстроване у Книзі рекордів України за темою «Пасха», проте саме цей рекорд у Дніпрі заслуговує на особливу увагу, бо ця писанка зроблена руками дітей.Крім того, техніка пап’є-маше доволі складна. Таку писанку виготовили в Україні вперше», – зазначив представник Книги рекордів України Ігор Підчібій.