У Дніпрі визначили переможців чемпіонату міста з дитячої легкої атлетики

У Дніпрі визначили переможців відкритого чемпіонату міста з дитячої легкої атлетики за програмою IAAF

13 травня на Фестивальному причалі Січеславської Набережної у Дніпрі вже вдруге відбувся відкритий чемпіонат міста з дитячої легкої атлетикиза програмою Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF).
Зазвання найспритнішої боролися 17 шкільних команд, що увійшли до фіналуза результатами відбіркових змагань у кожному районі міста.
Учасникивиступали у двох категоріях: 3-4-ті та 5-6 класи.
 Захід розпочався загальною розминкою. Після цього стартували змагання.  Серед дисциплін: командні естафети, біг на витривалість, біг збар'єрами, метання дитячого списа та м'яча, «Вортекс», стрибки у довжинутощо.
Організувала чемпіонат Федерація легкої атлетики Дніпра за підтримкиуправління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровськоїміської ради.

За словами президента обласної та міської федерацій легкої атлетикиМарини Філатової, чемпіонат набирає популярності. Діти залюбкизаймаються за програмою IAAF у школах на уроках фізкультури, тому упланах – проведення чемпіонату серед навчальних закладівДніпропетровщини.

«Сподіваюся, друзі, вам сподобалося займатися дитячою легкою атлетикою звашими вчителями фізкультури у школах, адже це не лише корисно, а йвесело та цікаво. Тут присутні найсильніші шкільні команди, якіпотрапили до фіналу. Проявіть себе якнайкраще, гарного настрою,спритності, злагодженого командного духу!» – привітала Марина Філатовашколярів.
Допомогти учасникам і провести для них майстер-класи просто налокаціях прийшли відомі легкоатлети з Дніпра. Серед них – і чемпіонкасвіту зі стрибків у висоту серед юніорів Ярослава Магучіх.

«Приємно, що саме у Дніпрі проводиться такий чемпіонат. У мої шкільнічаси такого не було. У дітей гарний настрій, вони дуже завзяті», –наголосила спортсменка.

Віка Гетьман представляла команду школи № 139 у категорії «5-6 класи».Дівчина розповіла, що вони ретельно готувалися до змагань, займаючисьлегкою атлетикою на уроках фізкультури за допомогою спеціальногоінвентарю.
«Дитяча легка атлетика – це круто, весело. Йдемо всім класомна фізкультуру із задоволенням», – додала школярка.

У результаті фінальних змагань призові місця розподілилися так: серед3-4 класів І місце здобула команда школи № 28 (підтвердила торішнєчемпіонство), друге – команда школи № 96, третє місце посіла командашколи № 17. У категорії «5-6 класи» перемогли представники школи №  54,друге місце посіли учні школи № 112, третє – команда школи № 129. Усівони отримали нагороди та призи від спонсорів.

Категорії: Всі новини

Мітки: Дніпро