Спортсмени з Дніпра посіли призові місця
![71109dc0725068c8da28782c98bc0b9b131d2cd0.jpg](https://dnepr.express/storage/media/publishing-media/2020/01/17/1596628122-ujgoz/conversions/71109dc0725068c8da28782c98bc0b9b131d2cd0-1579286192-iqrl1-amp.jpg)
на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное
Спортсмени з Дніпра посіли призові місця на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное
1 липня в італійському містечку Ауронцо-ді-Кадоре завершився чемпіонат Європи серед юнаків та молоді до 23 років з веслування на байдарках і каное. Він зібрав найсильніших молодих спортсменів з понад 40 країн.
Дніпряни у складі збірної України посіли на змаганнях призові місця. Зокрема, вихованець дніпровської дитячо-юнацької спортивної школи № 8 Денис Філатов став срібним призером у каное-двійці на дистанції 500 метрів. А вихованець міської дитячо-юнацької спортивної школи з водних та веслувальних видів спорту Дмитро Даниленко посів третє місце у перегонах байдарок-четвірок на дистанції 500 метрів та четверте – у змаганні байдарок-одиночок.
Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів!