Борис Філатов допоміг двом сиротам повернути квартиру
![cdb8eb6e81f303052bc437609c6b974fa2939aac.jpg](https://dnepr.express/storage/media/publishing-media/2020/01/17/1596627905-vfqgr/conversions/cdb8eb6e81f303052bc437609c6b974fa2939aac-1579286231-xcfhi-amp.jpg)
В дітей намагалися відібрати житло «чорні» ріелтори. Новини Дніпра
Міський голова Дніпра Борис Філатов допоміг двом сиротам, Олександру та Лілії, повернути квартиру, яку в них забрали через підроблене судове рішення.Зловмисники намагалися діяти на підставі фіктивного документа, за яким Олександра нібито було виписано з оселі.По допомогу до очільника Дніпра та всіх небайдужих у соцмережі днями звернулася Наталя Зарицька. Жінка, яка була опікункою Олександра та Лілії, повідомила про намагання, за її словами, «чорних» ріелторів відібрати у них квартиру.«Шановний Борис Альбертович Філатов, якщо ви випадково прочитаєте цей пост, допоможіть будь ласка. Наші сили в боротьбі за справедливість можуть виявитися нерівними в боротьбі зі зграєю негідників», – написала пані Наталя (орфографія та пунктуація збережені)Вирішити ситуацію вдалося за лічені дні.«Ліля і Саша в своїй квартирі. Рішення суду виявилося підробленим, реєстрація скасована, двері зрізані, замки поміняні, муніципальні амбали за спиною. Тепер ми приватизуємо дітям квартиру, і на цьому їхній кошмар закінчиться. Дякую всім небайдужим, хто стукав мені в «лічку» і бив на сполох», – повідомив мер Дніпра Борис Філатов.