25 вересня мешканців Дніпра та області запрошують на Олімпійський урок-2018
![2c4ad1f04c3f095a5aafe76e25e5ecc30b8005d3.jpg](https://dnepr.express/storage/media/publishing-media/2020/01/17/1596627246-o65ah/conversions/2c4ad1f04c3f095a5aafe76e25e5ecc30b8005d3-1579286318-ohwe2-amp.jpg)
Серед гостей - фехтувальник Богдан Нікішин, веслувальниця Анастасія Коженкова, легкоатлетка Анна Рижикова-Ярощук, а також Олімпійський чемпіон Сергій Бубка.
Мешканців Дніпропетровщини запрошують на Олімпійський урок-2018. Він пройде у Дніпрі 25 вересня. Місце проведення – пр. О.Поля, 1, сквер Героїв. Початок – о 16.00.
У цей день працюватимуть три десятки спортивних локацій. Імениті українські спортсмени покажуть майстер-класи.
Більше 30 олімпійських та неолімпійських видів спорту, дитяча зона, позитив та незабутні емоції на свіжому повітрі – усе це на Олімпійському уроці-2018.
Всі, хто завітає на свято спорту, отримають олімпійські щоденники. У них ставитимуть оцінки за майстерність, продемонстровану на спортивних майданчиках. За високі бали – подарунки.
Крім того, можна буде поспілкуватися з Олімпійськими чемпіонами та медалістами світових і європейських першостей.
Також приготуйте фотоапарати для селфі з провідними спортсменами української збірної, серед яких фехтувальник Богдан Нікішин, веслувальниця Анастасія Коженкова, легкоатлетка Анна Рижикова-Ярощук та ін.
Почесний гість – Олімпійський чемпіон Сергій Бубка.
На спортивне свято запрошуються всі бажаючі, участь безкоштовна.