Сьогодні об’єднана опозиція стала ширшою і міцнішою - Анатолій Гриценко
![8273a750fde7d101eac92c7d2ccd8ad0dba659cc.jpg](https://dnepr.express/storage/media/publishing-media/2020/01/17/1596626307-egcs5/conversions/8273a750fde7d101eac92c7d2ccd8ad0dba659cc-1579286418-higxb-amp.jpg)
Сьогодні об’єднана опозиція стала ширшою і міцнішою, повідомив політик Анатолій Гриценко:
"- Тепер у нашій єдиній командіМикола Томенкота партія «Рідна країна» іМикола Катеринчукта Європейська партія України.
Микола Катеринчук у центральному виборчому штабі відповідає за юридичний супровід виборчої кампанії– аби Закон був дотриманий і кожен голос був врахований.
Микола Томенко - стратегія виборчої кампанії та медійні комунікації; крім того - він керівник виборчої кампанії у місті Києві. Працюватиме спільно зНаталія Новак, головою виборчого штабу столиці.
Нас єднає спільне розуміння викликів і загроз, що постали перед Україною, спільне бачення шляхів їх подолання і головне - спільні цінності, загартовані Майданами, закріплені спільною роботою в парламенті і в Уряді.
Тому ми об’єднуємося. Всерйоз. Надовго. Заради системних ціннісних змін у країні"