На 6 жовтня оголошено ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ у м. Дніпро та по області
![8e38377d297d7deb0fdd1d55303da6a9e7fb1f1d.jpg](https://dnepr.express/storage/media/publishing-media/2020/01/17/1596631278-t4wm2/conversions/8e38377d297d7deb0fdd1d55303da6a9e7fb1f1d-1579285931-23gza-amp.jpg)
На 6 жовтня 2017 року оголошено ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ.
У м. Дніпро та по області очікуються пориви південно-західного вітру 19-24 м/с.
Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області звертається до населення з проханням дотримуватись правил безпеки, обмежити своє перебування на вулиці, остерігатись обірваних ліній електропередач, аварійних дерев та нестійких конструкцій, які можуть впасти та нанести травму, не допускати перебування дітей без нагляду.
В ДСНС звертають водіїв та нагадують - не варт паркувати автомобілі поблизу дерев, які можуть впасти, дотримуватись правил дорожнього руху та швидкісного режиму з урахуванням поривів вітру.