Новини Дніпра / Життя міста / Дніпровські спортсменки завоювали перші медалі на етапі легкоатлетичної Діамантової ліги Дніпровські спортсменки завоювали перші медалі на етапі легкоатлетичної Діамантової ліги 06.05.2019 12:50 | Редакція "Дніпро оперативний" 17-річна спортсменка з Дніпра Ярослава Магучіх здобула «золото» у стрибках у висоту на першому етапі Діамантової ліги IAAF 2019. Змагання відбулися третього травня у місті Доха (Катар). Із результатом 196 см Ярослава стала наймолодшою переможницею в історії Діамантової ліги у цьому виді програми та оновила свій особистий рекорд. Крім того, дніпрянка Анна Рижикова виборола «бронзу» в бігу на дистанції 400 метрів з бар'єрами. Вітаємо дніпровських спортсменок із вдалим виступом та бажаємо нових перемог! Читайте також Новини Дніпра 21.06.2026 14:49 Планові роботи ЦЕК: де в Дніпрі відключатимуть світло 22-25 червня Новини Дніпра 24.06.2026 10:46 Де у Дніпрі немає води та світла 24 червня: адреси Новини Дніпра 23.06.2026 15:42 25 млн євро для Дніпра: мер Борис Філатов розповів про результати відрядження до Лондона На Центральному мосту Дніпра тривають фінальні роботи Дніпрянки стали чемпіонками Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед дівчат