Мер Дніпра обговорив із послом Австрії перспективи економічної та культурної співпраці
![c29e36b6f0146034e501efec54113d53acd5981c.jpeg](https://dnepr.express/storage/media/publishing-media/2020/01/17/1596621948-etzd5/conversions/c29e36b6f0146034e501efec54113d53acd5981c-1579286897-kauwu-amp.jpg)
25 листопада міський голова Дніпра Борис Філатов провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Австрія в Україні Ґернотом Пфандлером.
25 листопада міський голова Дніпра Борис Філатов провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Австрія в Україні Ґернотом Пфандлером. Сторони обговорили перспективи економічного та культурного співробітництва.
Для пана Ґернота Пфандлера це – перший ознайомчий візит до міста. Водночас мерія Дніпра співпрацює з австрійською дипломатичною місією вже понад три роки. У нашому місті, зокрема, знаходиться Почесне консульство Австрійської Республіки.
Пан Ґернот Пфандлер зауважив: нині він має на меті відвідати всі українські міста, де функціонують такі представництва.
«Вчора я вже мав можливість трохи ознайомитися з вашим гарним містом», – сказав Ґернот Пфандлер, розповідаючи про свої враження від Дніпра.
Зі свого боку Борис Філатов запевнив: місто готове до всебічного співробітництва з австрійською стороною.
«Ми відкриті для співробітництва. У рамках культурного обміну і в економічних питаннях – завжди можете розраховувати. Ми повсякчас раді бачити наших друзів. Хотілося б також висловити велику вдячність народу Австрії за підтримку нашої країни в непрості часи», – повідомив Борис Філатов.