Обікрав школи – купив Rollex: досьє на Мішалова віднесли Зеленському
![4b3f1fa73a100ba59c14245b30d1c3d5c895777c.png](https://dnepr.express/storage/media/publishing-media/2020/01/17/1596621534-ewkco/conversions/4b3f1fa73a100ba59c14245b30d1c3d5c895777c-1579286930-ij433-amp.png)
Корупційна династія Мішалових у Дніпрі не цурається підзаробити як на шкільному інтернеті, так і наопалювальній оборудціз котельнями-привидами. Обурені ситуацією у місті-мільйоннику ветерани АТО вийшли на акцію "Мішаловський котел". Активісти б'ють на сполох, щоб не дати спустити цю справу на гальмах. Та чи почули їх у дніпровській мерії? Спробувала з'ясувати Марія Гураль.
Нагадаємо, кілька років тому міськрада Дніпра виділила 33 мільйони гривень на котельні для шкіл і дитсадків. Контракт на будівництво й обслуговування без тендера дістався фірмі батька В'ячеслава Мішалова. А обладнання вирішили придбати у колишньої дружини екссекретаря.
За котельні з бюджету сплатили авансом. Але у деяких освітніх закладах вони досі існують лише на папері. І це лише одна з безлічі мішаловських схем. Загальна сума наживи, лише за приблизними оцінками, сягає майже пів мільярда гривень. Тож події набули розголосу не лише у Дніпрі, але й далеко за його межами.
![mishalov_2.jpg](/storage/media/publishing-media/2019/12/09/1596621532-qpjr5/conversions/mishalov-2-1579286930-inm1l-optimized.jpg)
"Ми подивилися декларацію пана Мішалова. І ось у людини наручний годинник, в народі їх називають "котли", так от у пана Мішалова близько 13 пар дорогих "котлів", середня ціна яких – 20 тисяч доларів", – зазначив голова ГО "Спільна варта" Олександр Золотнюк.
Активісти намагались потрапити й до офісу пана В'ячеслава, та на порозі їх зустрів охоронець бізнес-центру, який заявив, що ані Мішалова, ані заступників немає на місці. Та між іншим розповів, як саме Мішалову вдалось обікрасти дітей: мовляв, поділився з ким треба.
Але протестувальників у мерії ніхто так і не почув та не вийшов до них. Сам В'ячеслав Мішалов вкотре уникає зустрічі з активістами та журналістами. Тож всю зібрану інформацію вони передали до правоохоронних органів.
"Ми все ж постараємося довести ситуацію до логічного завершення, щоб пана Мішалова залучити в котел правосуддя, і щоб не ми приходили до нього, а щоб наступного разу до нього прийшли силові структури", – наголосив голова ГО "Спільна варта" Олександр Золотнюк.
Окрім цього, мітингарі подали звернення до Офісу президента та пообіцяли й надалі відвідувати офіс дніпровського тендерного короля.