У Дніпрі депутат міськради пропустив 90% сесій
![ef481b718ce043831f2a4c0ba9748e89800d5200.jpeg](https://dnepr.express/storage/media/publishing-media/2020/01/17/1596621287-1fvyb/conversions/ef481b718ce043831f2a4c0ba9748e89800d5200-1579286953-egwvn-amp.jpg)
З 12-ти сесій, що відбулись у цьому році, міський депутат Дніпра В’ячеслав Мішалов був присутній лише на одній. Його колеги спробували відкликати горе-депутата, однак справу загальмували. Про це розповів місцевий депутат Олександр Лигін у коментарі журналістам "СтопКору".
"Рівно 2 роки тому відбулась процедура відкликання двох депутатів – Мішалова та Хмельникова. Ми пройшли всі абсолютно процедури, зібрали необхідну кількість підписів. Наразі це все заблоковано міською виборчою комісією, судами – депутати подали в суди, тому процес на "гальмах", – зазначив він.
Виявляється, що навіть маючи беззаперечні докази, звільнити прогульника та забрати мандат досить складно. У цьому питанні розбирався журналіст Кирило Вольний.