У Дніпрі депутат без відома керівництва облаштував свою приймальню просто в школі (ФОТО)
![f4cf1c7886d623c9373b31113af2f51a9c4b7cfa.jpeg](https://dnepr.express/storage/media/publishing-media/2020/01/17/1596621178-khx0o/conversions/f4cf1c7886d623c9373b31113af2f51a9c4b7cfa-1579286960-zjrxe-amp.jpg)
Депутат міської ради Дніпра В’ячеслав Мішалов вкотре здивував місцевих мешканців. Щоправда, цього разу не корупційною схемою, а розташуванням своєї приймальні, яку облаштував у школі, навіть не повідомивши про це керівництво навчального закладу.
Про це з місця події розповів активіст ГО «Стоп корупції» Дмитро Пільо.
"Згідно з інформацією на сайті Дніпропетровської міськради, приймальня пана Мішалова розташована за адресою вул. Високовольтна, 30 у середній загальноосвітній школі №20. Однак виконувачка обов'язків директора навіть не чула про це", – розповів він.
Сама замкерівника школи підтвердила його слова.
"Ми не відповідаємо за ту інформацію, яку викладають на сайтах", – зазначила в. о. директора Наталя Красношапка.
Источник: stopcor.org