Сушіть сухарі: що Миколай підготував корупціонеру Мішалову (відео)
![f33a0229071971a139e56684c6c3343cf25f685e.jpg](https://dnepr.express/storage/media/publishing-media/2020/01/17/1596621159-5nq2a/conversions/f33a0229071971a139e56684c6c3343cf25f685e-1579286962-rusiy-amp.jpg)
Мішалова підозрюють у причетності до корупції, розкраданні міського бюджету, махінаціях, пов'язаних з ремонтом мосту і встановленням обігрівальних котелень у школах та інших оборудках. Горе-депутат – професійний прогульник: на сесіях міської ради його бачили хіба що торік.
Громадські активісти провели експеримент: відправили В'ячеславу Мішалову подарунок на Миколая і під виглядом кур'єрів зайшли у самісінький офіс корупціонера, розташований у бізнес-центрі "КУБ" у Дніпрі. Що з цього вийшло – дивіться!