Борис Філатов про зміну керівника КП «Ритуальні послуги»: так відбуватиметься доти, доки проблему не вирішать
![855e89c6d185e6432e6636d569fc3ca613ae430d.jpeg](https://dnepr.express/storage/media/publishing-media/2020/01/17/1596620948-5mthr/conversions/855e89c6d185e6432e6636d569fc3ca613ae430d-1579286986-km3bz-amp.jpg)
Дніпряни масово скаржаться на побори з боку працівників кладовищ і монополізм приватних підприємств: цвинтарі «обсаджені» так званими угрупованнями інтересантів, котрі фактично наживаються на людському горі.
Відповідальність за це несе директор комунального підприємства, якому підпорядковані кладовища.
«Директор комунального підприємства був відсторонений від посади і відправлений в довгострокове плавання. Якщо нова людина не зможе навести там лад і припинити побори, ми поміняємо її на іншого претендента. Наживатися на людському горі я не дам нікому», – сказав міський голова Борис Філатов в одному з коментарів до авторської програми на своєму youtube-каналі.
Дивіться випуск #12 «Запитай Філатова» тут.