До Дніпра привезли гуманітарну допомогу із Франції
![cf2679c106576fc545f62a3ff8e0e73065628c29.jpg](https://dnepr.express/storage/media/publishing-media/2020/01/17/1596630448-hy0kw/conversions/cf2679c106576fc545f62a3ff8e0e73065628c29-1579286004-2dj7h-amp.jpg)
Дніпропетровщина отримала обладнання для регіональних медичних закладів. Новини Дніпра.
У Дніпро з Франції привезли необхідне обладнання для регіональних лікарень і мобільних госпіталів, які рятують життя бійців АТО. Про це повідомив куратор проекту "Франція-Україна" від Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександр Коломийцев.
"Мобільний рентген апарат, сучасні хірургічні лампи, багатофункціональні ліжка, апарат УЗД. Все це не має аналогів українського виробництва, і багато апаратів, що вже отримані за програмою співпраці, сьогодні рятують життя у військових госпіталях і цивільних лікарнях", - зазначив Олександр Коломойцев.
Збір та відправку допомоги здійснено завдяки "Асоціації медичної і благодійної допомоги Франція-Україна".