В Дніпрі з'явився новий мурал
![b24b3922e665569681281a4d7b9dc609a7fb8984.jpg](https://dnepr.express/storage/media/publishing-media/2020/01/17/1596631748-lwwsm/conversions/b24b3922e665569681281a4d7b9dc609a7fb8984-1579285890-tqlkc-amp.jpg)
15 серпня, на фасаді одного із будинків на Донецькому шосе з'явився новий арт-об'єкт. Малюнок був створений в рамках фестивалю «DneprMuralFest».Про це на своїй сторінці в Facebook розповів учасник конкурсу Василь Чабанов.
Хоча «DneprMuralFest» закінчився ще 22 липня, зображення залишалося незавершеним.
- Ми переживали.У Дніпрі фестиваль офіційно закінчився, а наш мурал ще був недороблений.Але диво сталося і наш мурал заграв теплими радісними фарбами.Сподіваюся, перехожим стане трохи радісніше, коли вони подивляться на цей малюнок, - написав Чабанов.