У Дніпрі відкрили фотовиставку до Дня незалежності України
![d9f33704de7679c8a65fc4b3cae1940735398868.jpg](https://dnepr.express/storage/media/publishing-media/2020/01/17/1596631745-jl8om/conversions/d9f33704de7679c8a65fc4b3cae1940735398868-1579285890-ao4b2-amp.jpg)
23 серпня у Дніпрі відкрили виставку фотографій "Україна незалежна; від минулого до сьогодення". Фотовиставка присвячена Дню Державного Прапора та 26-ій річниці незалежності України. В експозиції – більше півсотні світлин, які відоражають історію держави.
-Світлини ілюструють століття історії держави – з 1917-го по 2017 рік. Історичні фото надані Інститутом національної пам’яті, сучасні світлини – з архівів облдержадміністрації. Виставкою прагнемо показати, наскільки важлива історія нашого народу та його досягнення, – розповіла член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Вероніка Коміссар.
Фотовиставка триватиме ще два тижні в холі ДніпроОДА. Вхід вільний.