До 300 тисяч гривень на розвиток власної справи
![3f01db27926a04ea4ad8ec478b17ea4193556d03.jpg](https://dnepr.express/storage/media/publishing-media/2020/01/17/1596630007-zkczg/conversions/3f01db27926a04ea4ad8ec478b17ea4193556d03-1579286043-vtfro-amp.jpg)
До 300 тисяч гривень на розвиток власної справи можуть отримати підприємці області.
Підприємців Дніпра і регіона запрошують взяти участь у грантовому проекті, в рамках якого можна отримати гроші на розвиток власного бізнесу. Для цього потрібно просто працевлаштувати до себе переселенців, учасників АТО та їх рідних, людей з особливими потребами. Проект фінансується міжнародним благодійним фондом «Український жіночий фонд» та USAID.
Деталі – на сайті . Заявки треба надіслати до 27 грудня на електронну пошту. Тема листа – «Конкурс на розширення бізнесу ПІП заявника».
Пропозиції розгляне комісія з представників органів влади, бізнес-об’єднань, громадських і міжнародних організацій, науковців. Підписання угод з переможцями – до 28 лютого 2018-го. Наступні півроку їм надаватиметься й безкоштовна експертна підтримка.