В Дніпрі проходить 28-ма сесія міської ради
![086fddbc9695601c51e3ba1ac5554fb32a564097.jpg](https://dnepr.express/storage/media/publishing-media/2020/01/17/1596629854-ohwzh/conversions/086fddbc9695601c51e3ba1ac5554fb32a564097-1579286053-ybiwp-amp.jpg)
Депутати працюють у сесійному залі востаннє в цьому році. Новини Дніпра.
Сьогодні проходить 28 чергова сесія міської ради VІІ скликання.
Депутати розглядатимуть участь Дніпровської міської ради у проекті «Безпека дорожнього руху в містах України».
Заплановано внести зміни до Програми розвитку транспортного комплексу Дніпра на 2017 – 2022 роки та Комплексної програми соціального захисту мешканців Дніпра на 2017 – 2021 рр.
Також народні обранці затвердять Комплексну програму з питань сімейної, гендерної політики, демографічного розвитку, попередження насильства у сім`ї та протидії торгівлі людьми на 2018 – 2022 роки.
Окрім того, під час сесії обранці планують продовжити безкоштовний проїзд у міському електротранспорті для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, студентів денної форми навчання внз I-IV рівнів акредитації, учнів професійно-технічних та загальноосвітніх навчальних закладів у 2018 році.