Мешканців залучатимуть для вирішення важливих для міста питань
![66ed5784a0ad39b44aff7f348a49b9ef072ad3f3.jpg](https://dnepr.express/storage/media/publishing-media/2020/01/17/1596629850-kwymo/conversions/66ed5784a0ad39b44aff7f348a49b9ef072ad3f3-1579286053-axfu5-amp.jpg)
Відповідну програму ухвалили депутати міськради. Новини Дніпра.
Депутати міської ради ухвалили Програму з підтримки громадських ініціатив «Сучасне місто».
Вона має на меті налагодити ефективну комунікацію між активними містянами та владою, розрахована на 2018 – 2022 роки.
Програма передбачає участь містян у реалізації своїх проектів з розвитку міста, залучення активних мешканців міста для визначення і вирішення нагальних проблем:
"Ми плануємо створити платформу, де буде проходити обмін досвідом, - зазначив та надаватиметься методична допомога учасникам програми», – прокоментував директор департаменту енергоефективних технологій та ініціатив міської ради Дмитро Семенніков.