23 грудня слухаймо "Афганський вітер"
![6139ff83651fc331b775dda95131f9dd870b84fa.jpg](https://dnepr.express/storage/media/publishing-media/2020/01/17/1596629832-7hxt1/conversions/6139ff83651fc331b775dda95131f9dd870b84fa-1579286054-wu5x8-amp.jpg)
Фестиваль пам’яті та солдатського братства пройде вже 18 раз. Новини Дніпра
23 грудня в Дніпрі пройде щорічний фестиваль авторської солдатської пісні «Афганський вітер»
Захід пройде 13-00 в КСК «Шинник» (просп. Богдана Хмельницького, 118-А)
На фестивалі виступатимуть учасники бойових дій – автори-виконавці з різних міст України – Дніпра, Запоріжжя, Білої Церкви, Кривого Рогу, Івано-Франківська, Львова, Новомосковська, Павлограда, Жовтих Вод, Кам’янського. Серед них – ветерани афганської війни, Заслужені артисти України Юрій Шкітун і Володимир Коваленко, представники Збройних Сил та волонтери.
У числі почесних гостей фестивалю - лауреати міжнародних конкурсів: військовий духовий оркестр 194-го понтонно-мостового загону, вокально-хореографічний ансамбль «Юність Дніпра», зразковий колектив спортивно-естрадного танцю «Мікс» ДЮЦ «Штурм».