Оформити "біометрику" - ближче і зручніше
![3af08656cee7ba9d976978d18523b10e4a634ab0.jpg](https://dnepr.express/storage/media/publishing-media/2020/01/17/1596629768-jytul/conversions/3af08656cee7ba9d976978d18523b10e4a634ab0-1579286058-qg22k-amp.jpg)
Закордонний та внутрішній паспорти можна замовити вже в 6 ЦНАПах області. Новини Дніпра
Вже шість Центрів надання адміністративних послуг Дніпропетровщини запустили послугу з оформлення паспорту громадянина України у вигляді картки та біометричного закордонного паспорту. Ще три Центри підключають необхідне обладнання.
Біометричні паспорти вже можна оформити у дніпровському ЦНАП «Лівоборежний», Центрах адмінпослуг Олександрополя Солонянського району, Слобожанського Дніпровського району, у ЦНАПі Кривого Рогу та його філіях у Центрально-Міському та Інгулецькому районах міста.
Вже незабаром таку послугу планують запустити й у ЦНАПах Апостолового, Кам’янського та Нікополя – там саме підключають обладнання для видачі біометричних паспортів.
Загалом на Дніпропетровщині працює 56 ЦНАПів та їх філій.
У ЦНАПах області можна отримати близько 200 адмінпослуг. Зручним сервісом користуються не лише у великих містах, а й в громадах та селах.