Мешканців закликають приносити ялинки до точок збору
![ee286ab69756a802df111500bfa730a803856290.jpg](https://dnepr.express/storage/media/publishing-media/2020/01/17/1596629713-vf7k7/conversions/ee286ab69756a802df111500bfa730a803856290-1579286061-mrvmp-amp.jpg)
В місті працюють кілька десятків пунктів. Новини Дніпра.
Мешканців Дніпра міста закликають приносити ялинки до точок утилізації, а не просто викидати на смітник.
Це - відповідальна та екологічно позитивна позиція, наголошують експерти.
«Ялинки подрібнюють, потім тріску використовують для прикореневих лунок нововисаджених дерев. У центральній частині міста ми підсипатимемо її до всіх лунок, щоб ґрунт не розмивало дощем. Цьогоріч кількість ялинок у 2,5 раза менша, ніж минулого року. Тріски вийде небагато: загалом десь 70 – 80 тонн», – сказав заступник міського голови Михайло Лисенко.
Як повідомляв dnepr.express, yаразі в місті працюють кілька десятків пунктів утилізації - актуальну інформацію про розташування можна також дізнатися за посиланням.