Дніпро передав на фронт більше 300 дронів та РЕБи
![Дрони для ЗСУ](https://dnepr.express/storage/media/publishing-media/2024/05/24/1716566248-qjaad/conversions/photo-2024-05-24-18-56-46-amp.jpg)
Триває системне забезпечення українських захисників необхідною технікою від громади Дніпра. Цього разу на фронт від дніпрян передали РЕБи та понад 300 FPV-дронів і мавіків. Загальна суму допомоги становить понад 10 млн гривень. Про це повідомляє "Дніпро Оперативний".
«Отримали ударні FPV. Сьогодні війна не артилерії, а FPV-дронів. Вони як витратний матеріал. Завжди потрібні і ніколи забагато не буває. З одним FPV-дроном можна потрапити у ворожий бліндаж або знищити ворожу техніку. Постійно отримуємо потрібну допомогу від дніпрян. Вдячні за це дуже!» — сказав військовослужбовець Іван.
Підрозділ військового Юрія отримав засоби радіоелектронної боротьби:
«РЕБи допомагатимуть нам у боротьбі з ворожими дронами. Вони глушать сигнал управління дрона. Їх багато зараз залітає у місця виконання завдань. Тому нам потрібно протидіяти».
За словами секретаря міської ради Олександра Санжари, уся допомога передана підрозділам Сил оборони.
«Цього разу надали велику партію техніки. Це обладнання допоможе у нищенні ворога та збереженні життів наших захисників. Дніпро продовжує системно допомагати оборонцям», — підкреслив Олександр Санжара.
Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що у Кам’янському районі чоловік побив пенсіонерів, бо не знайшов їхню онуку. Також ми писали, що у Дніпрі чоловік випив пляшку віскі у "Varus", щоб потрапити у в’язницю.