Лунали вибухи: як у Дніпрі та області минула ніч на 27 червня
У ніч проти суботи, 27 червня, російська армія продовжувала тероризувати Дніпропетровську область. Є загибла та поранені, передає "Дніпро Оперативний".
О 23:28 в обласному центрі оголосили повітряну тривогу. В моніторингових каналах попереджали про загрозу ворожих безпілотників. Близько 23:58 в місті було чутно вибух.
Як повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа, цієї ночі в небі над регіоном захисники неба знищили дев'ять ворожих БпЛА.
Від чергових атак ворога потерпав Нікополь, а також Марганецька, Покровська та Червоногригорівська громад Нікопольського району. Внаслідок ворожих атак загинула 56-річна жінка. Також постраждали 13-річна дівчинка та 44-річна жінка. Вони лікуватимуться амбулаторно.
Пошкоджено інфраструктуру, п'ятиповерховий будинок, приватні оселі та автомобіль.
Гучно було і у Васильківській громаді Синельниківського району. Там пошкоджені адміністративна будівля, три багатоквартирні та одинадцять приватних будинків.
Нагадаємо, раніше ми писали, що ще сім захисників з Дніпропетровщини повернулися з російського полону. Також повідомляли, що минулої ночі ворог майже 10 разів ворог атакував два райони Дніпропетровщини.