Мер Дніпра Борис Філатов отримав відзнаку за розвиток україно-японських відносин
![Філатов в Японії](https://dnepr.express/storage/media/publishing-media/2024/04/23/1713874924-f3nuo/conversions/photo-2024-04-23-15-18-35-amp.jpg)
Асоціація україністів Японії відзначила внесок мера Дніпра Бориса Філатова у розвиток японсько-українських відносин. Про це повідомляє "Дніпро Оперативний".
Професор університету Кобе Гакуін та президент Асоціації україністів Японії Окабе Йошіхіко вручив меру Дніпра відзнаку за розвиток україно-японських відносин
«Сьогодні я зустрівся з Борисом Філатовим, мером Дніпра (Україна). На знак визнання його значного внеску в японсько-українські відносини я нагородив його Почесною нагородою», — написав він.
Зустріч відбулася після укладення мерами Хідеюкі Йокоямою та Борисом Філатовим Угоди про сприяння Осаки повоєнному відновленню Дніпра.
Як відомо, Філатов є давнім поціновувачем японського мистецтва та тривалий час вивчає історію цієї країни. Під час низки візитів до Японії він двічі був на прийомі у принцеси Хісако Такамадо. Водночас, ще до обрання на посаду мера, Філатов очолював міжпарламентську групу звʼязків з Японією у Верховній Раді України. Після — продовжив роботу задля зміцнення культурних та політичних відносин між країнами через спільні проєкти з посольством. Найбільш знаним з них у Дніпрі є алея сакур.
Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що мер Дніпра Борис Філатов підписав угоду з Осакою про відновлення міста після війни. Також ми писали, як заощадити електроенергію на підприємстві та офісі.