На Дніпропетровщині розшукали чоловіка, який влаштував стрілянину біля магазину

На Дніпропетровщині розшукали чоловіка, який влаштував стрілянину біля магазину

Майже через місяць після інциденту зі стріляниною на парковці біля магазину у Синельниківському районі правоохоронці повідомили про підозру одному з учасників події. За хуліганство із застосуванням вогнепальної зброї 38-річному чоловікові загрожує до семи років позбавлення волі. Про це повідомляє “Дніпро Оперативний”

За інформацією пресслужби ГУНП у Дніпропетровській області, подія сталася 27 травня. Тоді до поліції надійшло повідомлення про постріли на паркувальному майданчику біля магазину.

Під час перевірки правоохоронці з’ясували, що в автомобілі Daewoo Sens перебували двоє чоловіків із явними ознаками алкогольного сп’яніння. За даними слідства, один із них шість разів вистрілив у повітря з пістолета. Після цього обидва залишили місце події. 

У ході оперативно-розшукових заходів поліцейські Синельниківського районного управління встановили місцеперебування осіб, які можуть бути причетними до правопорушення.

Слідчі повідомили 38-річному чоловікові про підозру за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної зброї). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, у Кам’янському правоохоронці розслідують факт жорстокого поводження з 7-річною дитиною

Категорії: Надзвичайні події, Новини області

Мітки: Кримінал, Поліція