У Дніпровському районі ППО знищила ракету окупантів
![ракета](https://dnepr.express/storage/media/publishing-media/2023/05/18/1684388901-kobk2/conversions/imgonline-com-ua-resize-jtegprdekn-amp.jpg)
Сьогодні, 6 лютого, у Дніпровському районі сили ППО збили російську ракету. Про це повідомляє "Дніпро Оперативний".
У Дніпропетровській області чули вибухи. Як виявилося, росіяни запустили на регіон керовану авіаційну ракету Х-59, яку успішно збили захисники з Повітряного командування «Схід» над Дніпровським районом.
«Мінус ракета. Ворожу повітряну ціль знищили в небі над Дніпровським районом. Дякую, оборонці!», – пише голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що в Україні подовжили дію воєнного стану та мобілізації. Також ми писали, що росіяни поранили дроном двох людей у Марганці.