У Нікопольському районі колишній в’язень відібрав у чоловіка гроші та погрожував йому ножем
![Відібрав гроші](https://dnepr.express/storage/media/publishing-media/2024/01/24/1706050515-608d8/conversions/imgonline-com-ua-resize-2b66n0hu6zlymf-1-amp.jpg)
У Нікопольському районі колишній в’язень напав на чоловіка, до якого прийшов у гості. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний».
Декілька днів тому ввечері в квартиру до 43-річного жителя Нікопольського району завітали його знайома та невідомий чоловік. Під час розмови незнайомець напав на нього та відібрав гроші. Коли той почав просити повернути їх, нападник дістав з кишені розкладний ніж.
Потерпілий повідомив про злочин в поліцію. Оперативники кримінальної поліції встановили особу та затримали зловмисника. Ним виявився раніше неодноразово засуджений житель Покрова.
Затриманому повідомили про підозру за ч. 4 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України та обрали запобіжний захід - тримання під вартою.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли про п’яного чоловіка, який хотів підкупити поліцейських. А ще ми писали про те, що на Дніпропетровщині ворожий дрон атакував слідчих поліції.