У Павлограді зіткнулися два легковики: постраждала жінка
![Аварія Павлоград](https://dnepr.express/storage/media/publishing-media/2024/01/26/1706247515-pbhqk/conversions/photo-2024-01-26-07-38-15-amp.jpg)
У Павлограді сталася ДТП за участю двох автомобілей. Внаслідок аварії водійку одного з них заблокувало у салоні. Про це повідомляє "Дніпро Оперативний".
Вчора, 25 січня, на вулиці Дніпровській у Павлограді зіткнулися «Тoyota Corolla» та «Kia Cerato». Через удар водійку «Тoyota» затисло у салоні.
Рятувальники деблокували травмовану жінку та передали медикам для подальшої госпіталізації.
Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що українці можуть повернутися з росії навіть через закриті пункти пропуску. Також ми писали, що в Україні зросла кількість смертельних ДТП.