Ворог продовжував тероризовувати Дніпропетровщину, є постраждалі: як минула ніч на 24 червня

Атаки вночі 24.06: ворог продовжував тероризовувати Дніпропетровщину, є постраждалі

У ніч на 24 червня ворог майже два десятки разів атакував Дніпропетровську область безпілотниками. Під ударами опинилися три райони - Нікопольський, Павлоградський та Синельниківський. Внаслідок ворожих атак знову постраждали люди. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на очільника Дніпропетровської ОВА Олександра Ганжу.

На Нікопольщині росіяни вчергове поцілили по райцентру, а також Покровській та Марганецькій громадах. Там пошкоджені інфраструктура, адміністративна будівля та мікроавтобус. Поранення дістали двоє людей.

Неспокійно було і в Павлограді та Межиріцькій громаді Павлоградського району. Внаслідок ударів пошкоджені багатоповерховий та приватний житлові будинки.

У Яворницькій громаді Синельниківського району понівечені автозаправна станція, автомобілі та кафе.

Сьогодні, 24 червня, у Кривому Розі оголошено днем жалоби за загиблими внаслідок російської атаки, що сталася напередодні вдень

Нагадаємо, раніше ми писали, що росіяни знову вдарили по енергооб'єкту на Дніпропетровщині. Крім цього пояснювали, чи можна підписати новий контракт під час СЗЧ.

Категорії: Війна з Росією 2022, Новини області

Мітки: Україна Росія війна, Обстріл